Rapper

Tragédie při natáčení videoklipu! Rapper spadl z letadla a zemřel

Tragédie při natáčení videoklipu! Rapper spadl z letadla a zemřel
Zdroj: Instagram

Kanadský rapper Jon James McMurray tragicky zahynul při natáčení nového videoklipu. Na trik, při kterém chodil po křídle malého letadla, se prý připravoval několik měsíců. Cessna ale začala padat a Jon se držel tak dlouho, že už bylo pozdě, aby zapnul padák.

Rapper chtěl ve videoklipu rapovat, zatímco se prochází po křídle malého letounu značky Cessna. 34letý Jon James McMurray podle produkce jeho klipu nacvičoval trik několik měsíců a intenzivně se na něj připravoval. Informuje o tom portál Daily Mail.

"Jakmile se ale Jon posunul více po křídle, začala se Cessna točit a dostala se do spirály, kterou padala dolů. Pilot nedokázal okamžitě pád zastavit. Jon se držel křídla, pak už ale bylo pozdě, aby otevřel padák. Dopadl a zemřel," stojí v prohlášení.

Pilot pak dokázal stroj znovu ovládnout a v pořádku přistál o několik minut později. Jonovo tělo našla na svém poli farmářka Sydney Foxová, která prý slyšela přelet letadla těsně nad domem. Rapper se zřítil v kanadské provincii Britská Kolumbie v sobotu.

Související obsah

Jon byl původně profesionálním lyžařem, po zranění před několika lety se ale začal věnovat hudbě. Na instagramu měl asi 18 tisíc sledujících a snažil se prorazit do vyšších sfér showbyznysu. Byl ženatý s 26letou modelkou Kali Jamesovou.

Na instagramu sdílel několik fotek a videí z připravovaného videoklipu. Spolupracoval na něm s dalším rapperem s přezdívkou Riff Raff, píseň se jmenovala The Man.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Rapper

Důležité Události

Píše se na Deník.cz