Jason Derulo

Technické problémy na koncertě Jasona Derula! Zpěvák přišel ven

Těsně před čtvrtečním koncertem světoznámého zpěváka Jasona Derula v pražské Tipsport areně došlo k technickým potížím, kvůli kterým zpěvák nemohl vystoupit. Podle prvotních informací se mělo propadnout pódium a mělo i hořet, organizátoři se ale brání, že prý k žádnému požáru nedošlo - a potvrzují to i další nezávislé zdroje. Koncert byl zrušen, zpěvák ale vyšel ven a zazpíval tisícům zklamaných lidí z balkónu.

Norští předskokani Marcus a Martinus, kvůli kterým dorazilo plno náctiletých fanynek, údajně nevystoupili vůbec. Derulo se snažil situaci zachránit. Organizátoři vynesli ven reproduktory a zpěvák zklamaným fanouškům zazpíval alespoň pár písni. Ve 22 hodin ale musel kvůli rušení nočního klidu skončit.

Fanoušci se koncertu v improvizované podobě dočkali po několika hodinách stání v chladném počasí před arénou. Organizátoři prý nikoho o situaci neinformovali, mnozí tak začali místo opouštět nebo prodávat své vstupenky na internetu.

"Čekají tu tisíce lidí, nejvíc jsou mezi nimi náctileté holky, které tu už několik hodin mrznou. Přijely hlavně na mladé norské duo Marcus a Martinus, ale nic z toho asi nebude. Nikdo nám neřekl, co se děje. Ostraha u vchodu se nám dokonce vysmívala," volal jeden z rodičů do redakce TN.cz. Podobných hovorů redakce za čtvrteční večer přijala desítky.

Související obsah

Na místo dorazila i policie a snažila se ještě před vystoupením Derula situaci uklidnit. Organizátoři tvrdí, že k žádnému většímu bezpečnostnímu riziku nedošlo. Podle nich i tak improvizovaný koncert diváci hltali, nicméně komentáře hovoří o opaku - velká část publika totiž přišla na předskokany.

Pořadatelé se podle facebookové události budou snažit koncert zorganizovat i s předskokany příští týden, tedy mezi 29. říjnem a 4. listopadem. Vstupenky tak i na další termín zůstávají v platnosti. Co ale bude se vstupenkami těch, kteří už příští týden na koncert dorazit nemohou, pořadatel neuvedl.

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz