Tvoje tvář má známý hlas

Devátý díl Tváře ovládl Jan Révai jako Green Day! Zaslouženě?

V sobotu večer si diváci TV Nova mohli užít už devátý díl oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Tomu tentokrát dominoval Jan Révai se svým zpodobněním Billieho Joela Armstronga z Green Day a jejich hitem American Idiot!

Révai už vítězství v aktuální řadě pořadu zažil podruhé. Poprvé se z triumfu radoval ve třetím díle, když vystoupil jako hudební ikona mládeže Jason Derulo.


Kromě Jana v devátém díle vystoupil i famózní Vojta Drahokoupil s písní Cheap Thrills od zpěvačky Sia. Eva Burešová ztvárnila Christina Aguileru s její legendární písní Fighter, Robert Jašków zas porotu oslnil jako Chuck Berry s You Never Can Tell. "Spěchám" od Hany Zagorové si zazpívala Míša Badinková


Od pravého Justina Biebera byla skoro k nerozeznání Tereza Mašková, vystoupila se světoznámým hitem Sorry. Do pořádného funku od Bruna Marse se pustil Patrik Děrgel s písní That´s What I Like a na závěr vystoupila i Jitka Schneiderová jako Grace Jones s monumentálním podáním písně I´ve Seen That Face Before. 

Celkové pořadí 9. dílu

Jan Révai - 44

Michaela Badinková - 30

Patrik Děrgel - 25

Tereza Mašková - 25

Eva Burešová - 18

Robert Jašków - 17

Vojtěch Drahokoupil - 14

Jitka Schneiderová - 11


Zasloužil si Jan dnešní vítězství? Hlasujte v naší anketě! Na další díl Tváře se pak můžete těšit příští sobotu opět od 20:20 na TV Nova!

Související obsah


Na všechna vystoupení devátého dílu oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas se podívejte ZDE! Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz