Nehoda

Žena vypadla z jedoucího auta na dálnici! Pak na ní minuty seděla

Žena vypadla z jedoucího auta na dálnici! Pak na ní minuty seděla
Zdroj: Policie SR

Kuriózní nehoda se stala na slovenské dálnici mezi Žiarem nad Hronom a Zvolenem. Přímo na dálnici z auta vypadla mladá žena. Několik minut pak na silnici seděla, naštěstí ji nepřejelo žádné auto.

K nehodě došlo v noci na pondělí. V autě značky Mitsubishi jela 29letá řidička, 22letý spolujezdec z Kežmarku a dvě 20leté ženy. Podle policistů řidička nepřizpůsobila rychlost jízdy svým schopnostem, počasí a stavu vozovky.

Poté dostala s autem rotační smyk, narazila do svodidel na levé straně dálnice, což ji odrazilo na pravou stranu vozovky. Mitsubishi se zastavilo až v příkopu. Při smyku z auta vypadla 20letá spolujezdkyně, která cestovala na zadním sedadle.

 

Související obsah

"Pár minut seděla přímo na dálnici a jako zázrakem ji nezachytilo žádné auto," informovali policisté na facebooku. Žena zřejmě nebyla připoutaná bezpečnostním pásem a při nehodě žena utrpěla lehká zranění. Pasažéři se neznali, šlo o sdílenou jízdu.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně 7 lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly, jak se z lodi zachvácené požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi 7 kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz