Trenér

Trenér si užíval s gymnastkou v autě, doma na něj čekala rodina

Trenér si užíval s gymnastkou v autě, doma na něj čekala rodina
Zdroj: Profimedia

Zatímco na něj doma čekaly tři děti a manželka, devětatřicetiletý americký trenér Scott Vetere si užíval v autě se svou osmnáctiletou svěřenkyní. Kromě své reputace tak může Vetere ztratit i svou svobodu, policie jej i dívku obvinila z výtržnictví a nevhodného chování.

Trenér gymnastiky na Michiganské univerzitě Scott Vetere neudržel na uzdě své pudy a nedaleko univerzitního zázemí se oddával dopoledním radovánkám s osmnáctiletou gymnastkou na zadním sedadle svého auta. Okolo deváté hodiny se však na scéně objevila policie, nahé dovádění zatrhla a dvojici atletů zatkla.


V půlce listopadu půjde Vetere před soud, který může nad ním i nad jeho mladičkou spolupachatelkou vynést tvrdý rozsudek. Za výtržnictví a nevhodné chování mohou skončit za mřížemi až na 90 dní a zaplatit pokutu ve výši až 500 dolarů.

Související obsah

Trenéra mezitím jeho nadřízení suspendovali a předali k disciplinárnímu řízení. Vetere ale na výsledek nečekal a rezignoval. "Jedná se pouze o ojedinělý incident. Univerzita ale důkladně prověří všechny svoje zaměstnance," sdělil podle zpravodajského portálu RT mluvčí Michiganské univerzity Kurt Svoboda.


Vetere patří mezi absolventy Michiganské univerzity a vyznamenané členy univerzitního gymnastického týmu. Na škole trénoval již v letech 2005 až 2009, znovu poté od roku 2017. Rovněž spolupracoval s americkým ženským národním týmem. Je ženatý a má tři děti.

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz