Vražda

Vege restaurace podávala lidské maso! Majitel porcoval štamgasta

Vege restaurace podávala lidské maso! Majitel porcoval štamgasta
Zdroj: Profimedia

Značně zvrhlý způsob, jak vyřešit mezilidské vztahy, zvolil majitel vegetariánské restaurace v Thajsku. Po hádce zabil muže a postupně jej porcoval a přimíchával svým zákazníkům do jídla.

Někteří z návštěvníků vegetariánské restaurace v Thajsku ve svém jídle zaznamenali cosi, co připomínalo vepřové maso a začali si stěžovat. Do restaurace se později dostavili i úředníci a při inspekci zjistili, že maso není vepřové, ale lidské.


V kuchyni to vypadalo jako na jatkách. Nejhorší nález však čekal v septiku. Tam leželo tělo jednašedesátiletého muže, na kterém byly rány po noži i zranění způsobená tupým předmětem.

Související obsah


Zavražděný muž byl identifikovaný jako jednašedesátiletý Prasit Inpathom, který patřil mezi štamgasty. Podle některých svědectví se s majitelem restaurace pohádal. Inpathoma viděl naposledy jeho bratr 21. října. "Majitel měl asi v plánu mrtvolu nasekat a zbavit se jí tak, že s ní nakrmí své zákazníky," uvedla thajská policie podle společenského a zpravodajského portálu LADbible.


Zatím není známo, jestli zákazníci restaurace skutečně některou z částí zavražděného muže snědli. Majitel restaurace je v současnosti na útěku a pátrá po něm policie.

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz