Nehoda

Na D5 se srazila tři auta! Zemřel řidič i pes, tři lidé se zranili

Vážná dopravní nehoda se stala v neděli večer na dálnici D5 poblíž Rudné. Při srážce tří aut zemřel jeden člověk, další tři se zranili. Nehodu nepřežil ani jeden zvířecí pasažér.

Nehoda se stala kolem 19. hodiny na 5. kilometru dálnice D5 ve směru z Prahy na Plzeň. Ze zatím nezjištěných příčin došlo ke srážce celkem tří aut, přičemž se zranili čtyři lidé a zemřel pes v jednom z nabouraných vozidel.

Podle mluvčího středočeských hasičů Ladislava Holomčíka na místě zasahovala jednotka profesionálních hasičů z Berouna a JSDH Rudná spolu s mezikrajskou výpomocí HZS hl. m. Prahy. K nehodě vyrazili také policisté.

Související obsah

Jednoho ze zraněných řidičů museli hasiči ještě před příjezdem záchranářů resuscitovat. V oživování pak spolupracovali s lékaři, bylo ale neúspěšné a zasahující lékař musel konstatovat smrt. Hasiči u nabouraných aut provedli protipožární opatření.

Příčinu nehody vyšetřují dálniční policisté spolu s kriminalisty. Dálnice je v místě nehody průjezdná jedním jízdním pruhem, na místě se však vytváří kolona vozidel.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz