úklid

Babička řekla vnukovi (11), ať si uklidí. Udělal něco strašného!

Babička řekla vnukovi (11), ať si uklidí. Udělal něco strašného!
Zdroj: oficiální zdroj

Naprosto šílenou dohru měla o víkendu výzva babičky jedenáctiletému vnukovi, aby šel a uklidil si pokoj. Hoch si místo smetáku došel pro dědečkovu pistoli a začal střílet.

Tragédie se odehrála v sobotu večer ve městě Litchfield Park v Arizoně. Vše se semlelo poté, co pětašedesátiletá Yvonne Woodardová vyzvala svého jedenáctiletého vnuka, aby si šel uklidit pokoj.

Hoch poté skutečně odešel, jenže nešel pro prachovku, kbelík ani smeták. Místo toho popadl dědečkovu pistoli, vrátil se k prarodičům a střelil babičku zezadu do hlavy, píše britský Daily Mail.

To ovšem ještě nebyl konec. Podle vyšetřovatelů totiž dědeček začal chlapce nejprve pronásledovat, pak se ovšem vrátil ke zraněné ženě, aby ji ošetřil.

Související obsah

O něco později zaslechl další výstřely - s největší pravděpodobností ty, kterými se chlapec sám zabil. Navíc nedokázal zachránit ani postřelenou manželku Yvonne.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea mobilizuje armádu a zintenzivňuje trasování

Severní Korea musela mobilizovat armádu, aby zajistila distribuci léků na covid a nasadila více než 10 000 zdravotnických pracovníků, aby pomohli s trasováním nakažených, informuje Reuters s odkazem na státní média KCNA. V zemi vypukla epidemie covid-19, kterou potvrdila teprve minulý týden, což vyvolává obavy z velké krize kvůli nedostatku vakcín a odpovídající zdravotnické infrastruktury. Ústředí státní nouzové epidemické prevence hlásilo dalších 269 510 lidí s příznaky horečky, čímž se celkový počet zvýšil na 1 483 060, zatímco počet obětí vzrostl od pondělního večera na 56, uvedla KCNA.

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz