Zahraničí

Rytmus požádal Jasminu o ruku! Takovou romantiku nečekala

Rytmus požádal Jasminu o ruku! Takovou romantiku nečekala
Zdroj: Instagram

Jasmina Alagič a Patrik Rytmus Vrbovský se zasnoubili! Raper svou lásku požádal o ruku v Bosně na jejím oblíbeném místě. S fotkou zásnubního prstenu se pochlubili na sociálních sítích. Podle jeho slov to bylo krásné, plné emocí a Jasmina celou dobu nic netušila, píše web tvnoviny.sk.

"Jsem nejšťastnější na světě a jsem vděčná za tento krásný život. Vůbec jsem to nečekala a bylo to velmi romantické," prozradila pro markiza.sk oblíbená slovenská moderátorka.

Rytmus se také rozplýval blahem. "Na tento moment jsem čekal celý život a řeknu vám, že pokleknout před ženou vašeho života a požádat ji o ruku, je nepopsatelně nejkrásnější pocit, jaký jsem zažil," vyznal se Patrik.

Související obsah

Pro romantickou chvilku si vybral kašnu na náměstí v bosenském městě Tuzla. "Do poslední sekundy netušila, že ten prsten od čtvrtka nosím u sebe. Bylo to krásné, emotivní a tak přirozené," dodal raper, který tak vztah se slovenskou moderátorkou posunul zase o stupínek výš, než byl jeho předchozí vztah ze zpěvačkou Darou Rolins.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zůstává v nemocnici, vyšetření nedopadlo, jak se očekávalo

Prezident Miloš Zeman i nadále zůstává v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Mluvčí nemocnice Jitka Zinke uvedla, že by hlava státu měla zařízení opustit nejdříve ve středu. Podle dvou zdrojů z Hradu měl být Zeman původně propuštěn už v úterý, nicméně vyšetření nedopadla, jak se očekávalo, informuje Deník N.

Píše se na Deník.cz