Tygr

Kauza zabitých tygrů je u žalobce, Berousek napadl štáb TV Nova!

Kriminalisté ukončili vyšetřování případu zabitých tygrů, v němž figuruje i člen cirkusového klanu Berousků Ludvík. Vyšetřovatel poslal podklady na státní zastupitelství s návrhem na podání obžaloby. A štáb TV Nova se přesvědčil, že Berouskovi příbuzní nesnášejí celou situaci právě dobře.

"Vyšetřovatel v závěru minulého týdne předal státnímu zástupci návrh na podání obžaloby za skutky, ze kterých trojici mužů ve věku 35, 56 a 67 let obvinil 17. července. Obvinění se zodpovídají ze spolupachatelství na přečinu neoprávněného nakládání s chráněnými volně žijícími živočichy a planě rostoucími rostlinami," informovala ve středu policejní mluvčí Ivana Baláková.

Podle kriminalistů Berousek "dodával" tygry preparátorovi, který vzácná zvířata porcoval a dále zpracovával. Výrobky z nich pak putovaly přes třetího muže k zákazníkům, především Asiatům, kteří věří, že šelmy jsou zázračným lékem skoro na cokoliv.

Podívejte se na reportáž z odpoledních Televizních novin:

 

Štáb TV Nova se kvůli posunu v případu vypravil do zooparku v obci Bašť, kde má Ludvík Berousek "domovskou základnu". Místo něj ovšem narazil jen na jiného člena rodiny, který mírně řečeno neměl radost z toho, že je na veřejné cestě k zooparku někdo s kamerou.

Související obsah

Berousek mladší nešetřil nadávkami a na reportéra a kameramana TV Nova zaútočil a poničil kameru. Zkrotnul až po příjezdu přivolaných policistů.

Celý útok uvidíte v Televizních novinách v 19:30.

Připomeňte si případ v reportáži z července:

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz