Penis

Žena žaluje svého milence kvůli velkému penisu. Vytahal jí vagínu

Žena žaluje svého milence kvůli velkému penisu. Vytahal jí vagínu
Zdroj: Profimedia

Pěkně draho přišel devětadvacetiletou ženu ze Zimbabwe románek s ženatým mužem. Po krátkém vztahu žaluje svého bývalého milence, že kvůli jeho penisu musí podstoupit plastickou operaci vaginy. Po muži chce v přepočtu téměř čtvrt milionu korun.

Devětadvacetiletá Silindile Mangenová si u soudu stěžuje, že má po vztahu se sedmatřicetiletým Mugovem Kurimou vytahanou vagínu. Nepříjemnost měl způsobit "abnormálně velký penis" jejího dnes již bývalého partnera.

Podle listu Daily Mirror, který na případ upozornil, se teď žena s bývalým milencem soudí a chce po něm, aby zaplatil v přepočtu 238 tisíc korun za plastickou operaci jejího pohlavního orgánu.

Operaci by ženě žijící v zimbabwském hlavním městě Harare měli provést lékaři v Jihoafrické republice.

Související obsah

Do sedmatřicetiletého muže se Mangenová zamilovala i přesto, že byl v té době ženatý. Vztah s ním ale ukončila letos v květnu a po muži začala vymáhat peníze na plastiku. Tvrdí totiž, že předtím takové problémy neměla.

Co na obvinění říká žalovaný muž, zahraniční média neuvedla. Stejně tak ani informaci, jak velkým mužstvím Kurima disponuje.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudy Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, rovněž člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz