Domácí

Tragédie u Plzně! Auto srazilo cyklistu a odhodilo ho na autobus

Tragédie u Plzně! Auto srazilo cyklistu a odhodilo ho na autobus
Zdroj: Policie ČR

Tragické následky měla nehoda na Plzeňsku - cyklista nejspíš spadl z kola a když se zvedal ze země, srazilo ho auto. Při nárazu odletěl do protisměru, kde zrovna jel autobus. V nemocnici muž bojoval o život, druhý den ale zraněním bohužel podlehl.

Nehoda se stala v pondělí krátce po sedmé hodině večer u obce Spálené Poříčí na Plzeňsku ve směru na Vlkov. Dvaasedmdesátiletý řidič fabie podle policie nejspíš nestihl včas zareagovat a zastavit před cyklistou, který spadl z kola.

Když se cyklista zvedal ze země, narazila do něj fabie a odhodila ho do levého jízdního pruhu přímo na přední část autobusu, který jel v protisměru. Ani ten nestihl dobrzdit a nebohého muže srazil.

Cyklista tak utrpěl vážná zranění, se kterými převezen záchrannou službou do fakultní nemocnice na plzeňském Lochotíně. Lékaři mu tam ale pomoci už nedokázali a 49letý muž druhý den zemřel.

Související obsah

"U řidičů byla na místě dopravní nehody provedena dechová zkouška s negativním výsledkem," uvedla mluvčí policie Iveta Kořínková. "Při dopravní nehodě došlo k celkové hmotné škodě cca 81 tisíc korun," dodala.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz