Zahraničí

I oni mají neshody! Kate a William se pohádali na veřejnosti

I oni mají neshody! Kate a William se pohádali na veřejnosti
Zdroj: Profimedia

Nejnovější fotky prince Williama a jeho manželky Kate vypovídají, že mezi královským párem došlo na akci k výročí 100 let od ukončení I. světové války k hádce.

Manželé se účastnili vzpomínkového koncertu, který se konal v londýnské Royal Albert Hall. Podle výrazů obou partnerů se zdá, že došlo k diskrétní výměně názorů. Vypadá to, že Kate a William místo pietního koncertu řešili neshody.

 

Že se královský pár během koncertu v tichosti pohádal, potvrdila webu tvnoviny.sk i odbornice na neverbální komunikaci Nora Lauková. Podle ní je z mimického projevu, očního kontaktu a celkové práce s tělem znát, že došlo mezi manželi k rozepři.

"V rámci neverbálního projevu je u obou vidět významná míra konfrontace a vnitřních nezpracovaných pnutí. Při rozhovoru dochází u prince Williama k natáhnutí těla a hlavy dopředu, což značí konfrontaci," usuzuje Lauková. Vévodkyně Kate si podle ní tělem vytváří bariéru. "Je natočená levou rukou dopředu, od těla prince Williama. To značí nesouhlas s názorem, který princ prezentuje," říká.

Oba jsou od sebe odvrácení. Princ William se projevuje jako ten, který si v dané chvíli prosazuje svůj názor a nesouhlasí s tím, jakým směrem se rozhovor ubírá. Prý to značí upravování si kravaty rukou. "Mimika obličeje je u partnerů velmi napjatá. Tento projev prozrazuje, že vnitřně řeší a analyzují svoje stanoviska a zpracovávají vnitřní konflikt," doplnila odbornice.

Související obsah

Tak to vypadá, že i členové královské rodiny jsou jen lidé, kteří mají občas své nálady a potřebu projevit své emoce. Snad si ale nejoblíbenější pár Británie své neshody brzo ujasnil a vše bylo tak, jak má být.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz