Praha

Pornohvězda vyzkoušela "hotel" se silikonovými pannami! VIDEO

Navštívili jsme s Tarrou White nový pražský nevěstinec Naughty Harbor, kde můžete mít sex se silikonovou pannou. Zajímá vás, jak se silikonové ženy čistí a jak je hodnotí odbornice na sex? To se dozvíte ve videu.

V centru Prahy se minulý týden otevřel podnik, který nemá v Čechách obdoby. Pokud jste zadaní a trápí vás nedostatek sexu, možná je tohle to pravé pro vás. V Naughty harbor si totiž užijete sex se silikonovými pannami a podle provozovatelů podniku tohle na rozdíl od živé ženy není nevěra.

Podnik je diskrétní a lze se do něj objednat buď telefonicky, nebo přes registrační formulář. V daný den ráno dorazí SMS, kterou je nutné do tří hodin potvrdit slovem ANO a je to. Pak už stačí přijít na zadanou adresu. Ceduli nebo zvonek s názvem podniku byste ale hledali marně, diskrétnost tu hraje prim. No a co už se pak děje za zavřenými dveřmi, to je na fantazii zákazníka.

Související obsah

Celkem má zákazník na výběr ze tří pan, drobné zrzky Rebeccy, tvarově plnější Yasminy a tento týden nově přibyla blondýna, která zatím nemá jméno. Právě tu jsme si exkluzivně jako první vyzkoušeli.

"Na omak ideální. Tyhle panny jsou dělané ze speciálního silikonu, takže se snaží co nejvíce se přiblížit kůži a zároveň je s nimi možné hýbat. Jediné co, tak ty klouby ještě pořádně nejsou rozjeté, takže pánové, musíte zapracovat," hodnotí plastovou blondýnu po prvním seznámení Tarra White.

Půl hodina s jednou z dam přijde na 1200 korun a hodinové hrátky stojí 1900 korun. Po příchodu do pokoje jsou na stole připraveny veškeré propriety, které člověk k sexu potřebuje. "Zároveň máte jistotu, že v tomto pokojíčku vždy budete sami, stejně jako v celém objektu. Takže nebudete poslouchat Lojzu odvedle. Co je ještě skvělé, že hned vedle v pokojíčku s touhle princeznou máte koupelnu," dodává Tarra.

Zároveň ale přiznává, že tento zážitek není vhodný pro ženy, a to především kvůli vysoké váze panen: "Je tedy lepší, když si to nastavíte a potom se uspokojíte, protože dělat to v průběhu sexu je opravdu gymnastika."


Majitelé nám prozradili, že se v brzké době chystají nabídku rozšiřovat o další panny i panáky mužského pohlaví, takže na své by si měli přijít už opravdu všichni. Kromě toho přibyde i další sortiment jako jsou pouta nebo bičíky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Krátká zpráva

Zeman zamítl vstup Čechů do ukrajinské armády

Prezident Miloš Zeman zamítl žádost 11 Čechů o vstup do ukrajinské armády. Důvodem pro zamítnutí byla zpráva ministerstva obrany, které prezidentovi nedoporučilo povolit těmto Čechům odchod. Zeman už dříve povolil vstup do ukrajinských ozbrojených sil 103 Čechům. Zdůraznil však, že není možné udělit plošné povolení.

Krátká zpráva

Vznik nového stanového městečka

V Praze vznikne nové stanové městečko pro uprchlíky z Ukrajiny s kapacitou pro 150 lidí. Vznik městečka naplánoval pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) spolu s ministrem vnitra Vítem Rakušanem (STAN). Městečko má vyrůst na zasíťovaném pozemku České pošty v Malešicích. První uprchlíci se tam budou stěhovat 31. května.

Píše se na Deník.cz