Katarína Knechtová

Knechtová po aféře se zajíčkem září štěstím: "Budu máma!"

Knechtová po aféře se zajíčkem září štěstím: "Budu máma!"
Zdroj: TN.cz

Slovenská zpěvačka Katarína Knechtová má důvod k radosti. Do její rodiny už brzy přibude nový člen. Porotkyně SuperStar se fotkou těhotenského bříška pochlubila na instagramu a připsala, že "bude máma". Není to ale tak, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Knechtová v poslední době své fanoušky šokuje čím dál víc. Po krátkém rozchodu s finalistou SuperStar Petrem Borkovcem, kterému je teprve 18 let, se k sobě vrátili a vypadá to, že jsou spolu šťastní. I přesto, že je zpěvačka o 19 let starší než Petr.

Teď má Katka ještě další důvod k radosti. Už brzy se její rodina rozroste, jak potvrdila na sociální síti. Miminko se ale nenarodí slovenské krásce, nýbrž její sestře. Z Knechtové tak bude hrdá tetička a kmotra.

"Ano, vypadáme jako lesbický pár, který čeká dítě, ale v podstatě i já jsem v očekávání s jednou z nejdůležitějších žen v mém životě," napsala k fotce, na které hladí bříško své sestry Veroniky Debnárové Knechtové a zároveň ji líbá na tvář.

Související obsah

V příspěvku zpěvačka napsala, že bude "máma". Slovenština má totiž jiné označení pro "kmotru" - "krstná mama", tedy křestní máma. Na vlastní miminko si tak bude muset Katka a její příznivci ještě počkat. I když ona sama už dříve prohlásila, že není rodinný typ.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz