Domácí

Poznáte ho? Chtěl po ženě sex, nakonec ho uspokojila kabelka!

Poznáte ho? Chtěl po ženě sex, nakonec ho uspokojila kabelka!
Zdroj: Policie ČR

Mnohem horší konec mohl mít případ, který se odehrál na konci října v Praze 5. Muž se tam pokusil znásilnit ženu, ta se naštěstí zvládla ubránit. Když se mu čin nepodařil, okradl ji o kabelku. Teď po něm pátrá policie a prosí veřejnost o spolupráci.

Od sedmnáctého října prošetřují pražští kriminalisté případ, který se odehrál kolem třetí ráno na náměstí Porthemika v Praze 5. Muž mluvící lámanou češtinou s ukrajinským nebo ruským přízvukem se tam pokusil znásilnit ženu. Přistoupil k ní zezadu a svými pažemi ji znehybnil.

Zvrhlík ji pak začal osahávat na prsou a poté přes kalhoty v rozkroku. Žena naštěstí zachovala chladnou hlavu a nezpanikařila, násilníkovi se začala bránit. Po chvíli se jí podařilo se z jeho sevření vymanit.

Když se na něj otočila a útočníkovi došlo, že dneska svého nedosáhne, vzal jí aspoň kabelku. Strhl jí ji přímo z ramene. Okradená žena v ní měla všechny osobní věci včetně platebních karet.

 

Podle policie nebyl útok náhodný. Muž si ji totiž s největší pravděpodobností vyhlédl už dříve. Sledoval ji z klubu u náměstí Portheimka a čekal na vhodnou chvíli. Do podniku přišel násilník v doprovodu svého známého.

Policie nyní pátrá jak po podezřelém zvrhlíkovi, tak i po druhém zmiňovaném muži. Podle mluvčího pražské policie jde o důležitého svědka.

Související obsah

"Kriminalisté prošetřují tuto událost pro podezření z trestných činů znásilnění, krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku," sdělil mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Poznáváte muže z fotografií? Pokud máte informace buď o nich samotných, nebo o tom, kde by se mohli vyskytovat, volejte na linku 158.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Píše se na Deník.cz