Domácí

Numeroložka prozradila magická data pro svatbu! Zaručí vám štěstí

Numeroložka prozradila magická data pro svatbu! Zaručí vám štěstí
Zdroj: TN.cz

Svatba je jeden z nejdůležitějších a nejkrásnějších momentů našeho života. Ke svatbě patří také řada věcí, které musí partneři zorganizovat. Místo konání, seznam hostů, svatební šaty či oblek. Důležitý je však i výběr vhodného termínu. Podle numeroložky bude ideální například 15. březen nebo 21. červen.

Vybrat termín svatby může být někdy obtížný a náročný úkol. Někteří lidé je vybírají podle ročního období, aby mohli mít například svatbu venku a užívat si slunného počasí. Termín svatby lze však vybrat také podle numerologie. Ta ukáže, zda vám vybraný termín přinese do společného života štěstí.

"U svateb je důležité řídit se nejen samotným datem a hodinou, ale chceme-li být pečliví a zodpovědní, pak je třeba se zaměřit i na ženicha a nevěstu, jaká mají tito dva nejdůležitější aktéři svá osobní čísla a dispozice," řekla pro TN.cz numeroložka Lenka Lippertová Suchardová.

Související obsah

Mohlo by se pak totiž stát, že jeden z partnerů po svatbě začne cítit zátěž a bude chtít ze vztahu utéct. Důležité je také vědět přesně moment, ve kterém partneři uzavřou vztah. "Vybraný den svatby je ještě dále nutno detailněji rozpočítat, a to kdy započne obřad a kdy řeknou své „ANO“, které je nejvíce rozhodujícím okamžikem celého aktu. Energie dne se nám totiž mění po 22 minutách a každému z nás prospívají jen některé části," dodala Suchardová.

Pro výběr termínu svatby je také potřeba znát v jaké fázi se nachází Měsíc nebo znamení. "V neposlední řadě je nutné podívat se na postavení Měsíce. Svatbám více vyhovuje Měsíc v síle, tedy když dorůstá nebo není daleko po úplňku. Dále se dívejte na znamení, ve kterém se Měsíc nachází. Vždy jsou lepší ta znamení, která jsou harmonická a nakloněná spojenectví ve vztahu (např. Býk, Váhy apod.)," doplnila Suchardová.

A jaké termíny si vybrat? Numeroložka vybrala univerzální dny, které jsou vhodné pro svatbu a mohou vám zajistit šťastný rodinný a partnerský život. Do kalendáře si proto zapište pátek 15. března, 10. května, 21. června, 9. srpna, úterý 24. září a pátek 6. prosince.

Podle výpočtu můžeme také zjistit, jaký měsíc je pro svatbu vhodný. "V roce 2019 je důležité minimálně spojit číslo měsíce se součtem čísla roku, tj. 3 (2019 = 2+0+1+9 = 12 = 1+2 = 3). Pokud nám vyjde číslo, které napomáhá společnému žití, pak je nám mnoho sil nakloněných," vysvětlila Suchardová.

Ideální je uspořádat svatbu v březnu, jelikož nám zde po součtu měsíce a čísla roku vychází šestka. Ta představuje rodinné a partnerské číslo. Také touží po pohádkové svatbě, romantice, velké rodině a krásném domově.

V květnu nám vychází osmička, která touží po klidu, financích a rovnováze. Partneři mohou společně dojít k bohatství. Červen pak představuje devítku, ta je zodpovědná, neutíká od problémů a touží po trvalém vztahu.

Související obsah

V srpnu nám vychází dvojka, která chce společné žití, komunikování a spolupráci. Pokud by byl však jeden z partnerů více dominantní, může pozice ve vztahu přerůst v tyrana a oběť. Vhodným měsícem je také září, kdy nám vychází trojka. Ta miluje dobrodružství, originalitu nebo vzrušení. Pokud však partneři chtějí mít vztah založený na jistotě, raději by si tento měsíc vybrat neměli.

Ideální je také prosinec. Sice je v tomto měsíci zima, ale číslo 6, které po součtu vychází, je ideální pro páry, kteří touží po velké rodině a domu se zahradou.

Vyhnout byste se měli raději lednu. Ten patří mezi nevhodné měsíce, jelikož zde vychází číslo čtyři. Čtyřka způsobuje těžkosti, boj o finance a nezbývá zde čas na odpočinek nebo záliby. Nevhodný je i duben s číslem sedm, které patří mezi dramatická čísla. Cokoliv si naplánujete, může vyjít vždy jinak.

Svatbu si neplánujte raději ani v listopadu. Pětka totiž touží po změnách, je svobodomyslná a může dojít k rozchodu. Méně vhodný je pak únor, červenec nebo říjen.

Přípoměňte si královskou svatbu ve Windsoru: 

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Krátká zpráva

V Rakousku demonstrovali odpůrci protiepidemických opatření

V sobotu demonstrovali v Rakousku odpůrci protiepidemických opatření. Ve Vídni se jich sešlo přes 40 tisíc. V zemi aktuálně platí tvrdý lockdown.

Píše se na Deník.cz