Kalendář Proměny 2019

Poznáte hvězdy z Tváře a další celebrity v unikátní proměně?

Poznáte hvězdy z Tváře a další celebrity v unikátní proměně?
Zdroj: Kalendář Proměny 2019

Dvanáct slavných tváří se nechalo zvěčnit pro charitativní účely jako slavné postavy nebo obrazy známých umělců v kalendáři Proměny 2019. Dobré věci pomáhaly i hvězdy show Tvoje tvář má známý hlas Berenika Kohoutová, Jan Cina nebo David Kraus. A jak proměny dopadly? Podívejte se v galerii!

Ač byly minulé ročníky tematické a hvězdy se nechaly nafotit do stylizace slavných filmových plakátů, jako hudební legendy nebo třeba v kostýmech slavných komických dvojic, letošní výroční kalendář nabízí mix všeho. Na fotografiích uvidíte postavy reálné, filmové, a nebo třeba postavy ze světoznámých děl slavných malířů.

David Kraus, hvězda první řady show Tvoje tvář má známý hlas, se proměnil ve svalnatého Pepka námořníka s fajfkou v ruce. Kdo je ale téměř k nepoznání, je výherkyně 4. řady Tváře Berenika Kohoutová. Tu na fotografii stylizovali do Mony Lisy, dívky ze slavného stejnojmenného díla malíře Leonarda da Vinciho.

 

Do excentrického surrealisty se proměnil vítěz 2. řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas Jan Cina. V nadačním kalendáři ztvárnil španělského malíře Salvadora Dalího. Herečku Ester Geislerovou autor projektu fotograf Petr Kurečka zvěčnil jako ženu portrétovanou secesním malířem Alfonsem Muchou v obraze Léto. Dílo je z roku 1896 a je součástí souboru Čtvero ročních období.

A kdo se skrývá v kostýmu strýčka Festera ze slavné hororové komedie Addamsova rodina? Jen málokdo by hned napoprvé poznal herečku Vandu Hybnerovou alias Evu Toužímskou ze seriálu Ulice.

Zakladatelka nadace Archa Chantal, která kalendář vydává, herečka Chantal Poullain zapózovala jako Cruella de Vil, záporňačka z dětského filmu 101 dalmatinů. Křehká kráska Vica Kerekes se pro kalendář proměnila do Adele Bloch-Bauerové, postavy z obrazu rakouského malíře Gustava Klimta.

Jako animovaná Merida z disneyovky Rebelka se nechala vyfotit Anna Linhartová. Maskéři se vyřádili také na herečce a zpěvačce Báře Polákové. Willy Wonka, výstřední majitel továrny z filmové pohádky Tima Burtona Karlík a továrna na čokoládu, je v podání této talentované blondýnky prostě okouzlující!

Související obsah

Jako princezna Diana, která v roce 1997 tragicky zahynula při autonehodě, je v kalendáři Proměny 2019 k vidění Anna Polívková. V bílých šatech a s perlami kolem krku to herečce nesmírně sluší. Mladého a nadějného herce Josefa Trojana, syna herců Ivana Trojana a Kláry Pollertové-Trojanové, můžete v kalendáři najít jako blonďatého Legolase z fantasy ságy Pán prstenů.

Kalendář Proměny každoročně vydává nadace Archa Chantal. Jestli tedy stále nevíte, co koupit vašim příbuzným k Vánocům, Kalendář Proměny je vkusný a nápaditý dárek, který navíc pomáhá. Výtěžek z prodeje jde na podporu projektů nadace Archa Chantal.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz