Zahraničí

Dívka (19) si prožila peklo. Týrali ji, věznili a nutili k prostituci!

Dívka (19) si prožila peklo. Týrali ji, věznili a nutili k prostituci!
Zdroj: facebook

Mladá dívka si na Slovensku prožila peklo. Do okresu Levice vyrazila za slíbenou prací, mělo se jednat o pomoc v domácnosti, dvojice obviněných ji ale měla nutit k prostituci. Denně měla mít sex i s deseti muži. Obviněným nyní hrozí až 12 let vězení.

Z úklidových prací se vyklubalo něco jiného. Peklem si musela projít teprve devatenáctiletá dívka, která byla nucena k prostituci, denně měla sex i s deseti muži, uvádí portál tvnoviny.sk.

Všechno mělo začít loni, kdy ji Livia L. (34) měla nalákat do svého domu v okrese Levice na pomocné práce v domácnosti, to ale byla jen zástěrka.

Když tam dívka dojela, začala ji podle policie obviněná nutit k prostituci. Další obviněný Erik Š. (38) jí měl založit profil na sociálních sítích s jejími fotkami ve spodním prádle, nechyběly detailní informace o tom, jaké služby bude přesně poskytovat.

Související obsah

Dvojice ji měla nutit k sexu v autech na odlehlých místech v levickém okrese i přímo v ulicích Nitry a Bratislavy. Obvinění ji měli sledovat z auta nebo kontrolovat přes mobil. Kontakt s lidmi mimo prostituce měla zakázaný.

"Poslušnost si měli vynucovat násilím. Zažívala bitky a vyhrožování, měli ji polévat studenou vodou. Padaly facky a kopance. Všechny vydělané peníze musela odevzdat," uvádí slovenští policisté na Facebooku.

Lívia L. i Erik Š. jsou obvinění ze zločinu obchodování s lidmi, hrozí jim až dvanáctileté vězení.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Soud osvobodil exministra Bártu i zpravodajce Petržílka

Soud v úterý osvobodil exministra Víta Bártu a bývalého zpravodajce BIS Jana Petržílka. Oba byli obžalováni, že měli vynést odposlechy rozhovorů bývalého pražského primátora Pavla Béma a lobbisty Romana Janouška. Toto obvinění se však neprokázalo.

Píše se na Deník.cz