Sklad

Muž koupil opuštěný sklad za 11 tisíc. Uvnitř našel hotový poklad!

Muž koupil opuštěný sklad za 11 tisíc. Uvnitř našel hotový poklad!
Zdroj: facebook

Muž v americké Kalifornii odkoupil skladovací jednotku za 500 dolarů (asi 11,5 tisíce korun). Ač se to tak nejdříve nezdálo, bylo to skvělé rozhodnutí. Uvnitř totiž našel 7,5 milionu dolarů! Nechá si ale jen část peněz.

Neuvěřitelných 7,5 milionu dolarů (asi 170 milionů korun) objevil v trezoru v opuštěném skladu šťastný Američan. O nálezu informoval Dan Dotson, který účinkuje v oblíbené show Válka skladů. Vysílá ji i Nova Action, každý den od 13 hodin.

Dotson se účastnil charitativní aukce v kalifornském městě Indio, když k němu přistoupila starší žena se "zajímavou historkou". "Můj manžel pracuje pro jednoho chlápka, který od vás vydražil skladovací jednotku za 500 dolarů (11,5 tisíce korun)," začala své vyprávění.

Uvnitř opuštěného skladu byl trezor. To není nic neobvyklé, v drtivé většině případů jsou ale pak schránky prázdné. "První člověk, kterého zavolali, nedokázal otevřít. Zavolali proto druhého a tentokrát trezor prázdný nebyl. Uvnitř bylo 7,5 milionu dolarů v hotovosti," šokovala žena Dotsona.

Z peněz se ale nový majitel neradoval dlouho. Kontaktoval ho právník původních nájemců schránky a požadoval miliony zpátky. Jako odškodné nabídl 600 tisíc dolarů (necelých 14 milionů korun), během vyjednávání se pak částka zdvojnásobila.

Související obsah

Nový majitel trezoru nakonec souhlasil s tím, že peníze vrátí. Otázkou ale zůstává, jak mohl původní majitel vůbec dopustit, že se jeho skladovací jednotka do dražby dostala. Někdo s takovým jměním měl určitě peníze na dlouhodobý pronájem.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Žena uklízela v garáži své sestry: Nemohla uvěřit tomu, jakou vzácnost našla mezi odpadky! FOTO

DRSNÉ: Na půdu schoval obraz, kterému se každý smál! Když ho po letech vytáhl, všem spadla brada

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz