Princ Harry

Harry a Meghan nechtějí bydlet s Kate a Williamem! Sem se stěhují

Harry a Meghan nechtějí bydlet s Kate a Williamem! Sem se stěhují
Zdroj: Kensingtonský palác

Princ Harry s manželkou Meghan už nebudou bydlet v Kensingtonském paláci. Přestěhují se do menšího sídla zvaného Frogmore House, který leží na pozemku u hradu Windsor. Důvodem mají být spory Harryho s bratrem Williamem.

Oblíbený královský pár bude své děti vychovávat jinde, než dosud bydlel. Princ Harry a vévodkyně Meghan se chtějí do Frogmore House přesunout ještě před tím, než se jim narodí první očekávaný potomek. Informuje o tom portál Daily Mirror.

V novém sídle budou mít deset pokojů včetně dětské herny, tělocvičny nebo studia na jógu. Dosud tvořilo Frogmore House pět bytů, které sloužily jako domovy služebnictvu. Teď se ale přestaví, aby byl dům v "modernějším provedení".

Kensingtonský palác, kde dosud Harry a Meghan bydleli spolu s rodinou prince Williama, už stěhování dvojice potvrdil. Důvody nechtěl komentovat, podle britských portálů za to ale mohou neshody mezi královskými bratry.

 

Podle Kensingtonského paláce je hrad Windsor, nedaleko kterého jejich nový domov leží, pro Harryho a Meghan "speciálním místem". Právě v kapli svatého Jiří na hradě Windsor si řekli svá ano, ve Frogmore House se pak konala slavnostní recepce a byly zde nafoceny zásnubní fotky.

Související obsah

Než se budou moci vévoda a vévodkyně ze Sussexu do nového domu přesunout, bude se muset vyřešit také otázka bezpečnosti. Zatím totiž nemovitost ohraničuje pouze malý plot s nápisem "soukromý pozemek", ke kterému může kdokoliv dojít.

Dům obklopují rozsáhlé zahrady, které budou pro hraní dětí ideální. Pár přitom původně plánoval bydlet v Kensingtonském paláci, který ukrývá několik bytů. Kate a William se v Londýnském sídle natrvalo usadili na začátku minulého roku. Předtím žili na venkově v Norfolku.

Připomeňte si královskou svatbu Harryho a Meghan:

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz