Filmy

MasterChef se vrací na obrazovky! Tito skvělí kuchaři budou porotci

MasterChef se vrací na obrazovky! Tito skvělí kuchaři budou porotci
Zdroj: TV Nova

Kulinářská show MasterChef se vrací na obrazovky TV Nova. Už za pár týdnů odstartuje boj mezi desítkami kuchařů pod dohledem elity české gastronomie.

Už brzy odstartuje fenomenální show MasterChef, která jednomu z desítek kuchařů splní sen a přinese výhru půl milionu korun. O nové kuchařské hvězdě rozhodnou jedni z nejlepších kuchařů současné české gastronomie: Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt.

Radek Kašpárek je michelinský kuchař a šéfkuchař v restauraci Field, který má tvrdý, ale férový přístup. "Nový český MasterChef by měl skvěle připravovat maso, měl by mít přehled i o vegetariánské kuchyni a také o přípravě dezertů," říká Kašpárek.

Jan Punčochář je jedním z nejznámějších českých odborníků na gastronomii. Vařil v několika vyhlášených podnicích, nyní působí v restauraci Grand Cru. "Nejsem rozhodně ten nejpřísnější porotce. Snažím se být spravedlivý a hodný. Zaměřuji se na chutě, to je pro mě velice důležité. Sleduji, jak nakonec v ústech ladí," vyjádřil se Punčochář.

Související obsah

Přemek Forejt je mladý kuchařský talent a šéfkuchař restaurace Entreé. Jeho prvotním snem bylo stát se hercem, neměl na to ale odvahu, a tak se rozhodl zkusit gastronomii, která ho pohltila.

Na trojici porotců show MasterChef Česko i na úžasné recepty a kuchařské výkony soutěžících se diváci mohou těšit na Nově už příští rok na jaře.


 

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz