Policejní pátrání

Vytáhl penis na matku s dětmi! Ta se nedala a řádně ho nakopla

Tři různé ženy během dvou dnů obtěžoval zatím neznámý muž v Praze. Ženám se předváděl se svým ohanbím v ruce, jednu z nich dokonce osahával. Troufl si i na matku s dětmi. Policie prosí o pomoc při pátrání.

Všechny tři případy se staly v ulici Pekařská, na panelové cestě vedoucí podél tamní pekárny od autobusové zastávky Šafránkova. K prvnímu napadení došlo v neděli odpoledne. Mezi půl druhou a druhou odpoledne se k ženě, která se do míst přišla proběhnout, připojil cizí muž. Napřed běžel za ní, pak vedle ní, přičemž ji začal osahávat pozadí.


Nakonec se ženě postavil do cesty a začal ji poměrně razantně osahávat v rozkroku. “Ženě bylo mužovo počínání krajně nepříjemné a snažila se mu bránit. Muže nejprve udeřila pěstí do obličeje a pak se ho snažila od sebe odstrčit, bohužel marně. A tak začala na celé kolo křičet o pomoc. Až teprve toho se sexuchtivec zalekl a utekl pryč,“ popsal policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Hledaný muž:

 

Zdroj: Policie ČR


Jen asi o půl hodiny později si muž vyhlédl další oběť. Opět se jí stala běžkyně, kterou však neosahával. Potměšile číhal u okraje cesty, a když žena běžela okolo, skočil před ni s penisem v ruce. Žena jej oběhla a pokračovala dál. Nemrava ji pak dále neobtěžoval.


Ve třetím případě si troufl dokonce na matku s dětmi. Ta měla v šátku své několik týdnů staré miminko a doprovázely jí další dvě děti. Nestoudník kráčel vedle ženy, která si jej nejprve nevšímala. Poté však zaznamenala, že v ruce potěžkává svůj penis. Žena se lekla, podlomila se jí kolena a upadla.

Související obsah


“V tu chvíli se zastavil i zmiňovaný muž a začal se nad ženu, stále s obnaženým údem, sklánět. Ta na nic nečekala a nakopla ho vší silou do obnaženého ohanbí. Zřejmě se trefila přesně a muži tím způsobila nemalou bolest, neboť ten, hlasitě skučící, z místa okamžitě utekl,“ přiblížil Hulan.


Policie po muži vyhlásila pátrání. Podle popisu je mu 30 až 35 let, je asi 170 centimetrů vysoký, snědé pleti a střední, spíše štíhlé postavy. Má upravené, asi centimetr dlouhé vousy na bradě, dolní čelisti a horním rtu. Při všech útocích byl oblečený do tmavě šedé mikiny s kapucí, šedivých kraťasů z teplákoviny. Veškeré informace o muži je možné oznámit na linku 158.

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz