Domácí

Roční Matěj málem snědl střep, byl v oblíbené dětské pochoutce

Roční Matěj málem snědl střep, byl v oblíbené dětské pochoutce
Zdroj: zpravy@nova.cz

Na poslední chvíli zabránila pohormě maminka malého Matěje. 13měsíční chlapeček jedl Brumíka, ve kterém si matka na poslední chvíli všimla skleněného střepu.

Dominika dala svému třináctiměsíčnímu synovi Matějovi k svačince Brumíka. "Malej snědl skoro vše, ke konci jsem si všimla, že se tam něco leskne," napsala portálu TN.cz Dominika. "Nevím, zda nesnědl nějaký další střep, protože nemá zuby a hltá," dodala.

Vyděšená maminka proto synka okamžitě vzala do nemocnice. Vyšetření ukázalo, že chlapeček naštěstí nejspíš žádný střep nesnědl, lékařka přesto ženě doporučila zvýšenou pozornost. "Má jíst jen rohlíky - kdyby tam něco bylo, ať se to dostane do nich," napsala.

Maminka kontaktovala výrobce, kterým je Opavia, přes formulář na jejich webových stránkách. Mluvčí Opavie Gabriela Bechynská však TN.cz řekla, že o žádném takovém případě neví. "Ani nevím, jestli se na nás paní obrátila, popravdě jsem překvapená. Takže teď samozřejmě spustíme velké vyšetřování a budeme se tím zabývat," uvedla Bechynská.

Související obsah

Poté, co TN.cz kontaktovala Opavii, se se společností telefonicky spojila i maminka chlapečka. Potvrdila, že Opavia s ní bude případ řešit.

Střep v trávicí soustavě není žádná banalita, může člověku vážně ublížit.

sei, TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz