Zajímavosti

Poloha "jmelí" vám navodí vánoční pohodu. Návod, jak na to!

Poloha "jmelí" vám navodí vánoční pohodu. Návod, jak na to!
Zdroj: Profimedia

Rádi byste s partnerem vyzkoušeli něco nového, ale nemáte žádné nápady? Můžete se inspirovat pozicí "jmelí", která vám pomůže zpříjemnit dny do blížících se Vánoc. Poloha není zas tak náročná a užijete si u ní spoustu zábavy.

Pokud patříte mezi páry, které místo klasiky, jako je misionářská poloha nebo na koníčka, raději zkouší něco nového, je pro vás poloha "jmelí" ideální, napsal deník The Sun.

Oba partneři si stoupnou čelem k sobě. Žena zvedne jednu nohu do vzduchu a muž si ji dá kolem pasu. Po celou dobu aktu partner nohu drží, aby žena nespadla.

Související obsah

Jakmile jsou oba ve svém postavení, mohou si začít užívat samotný akt. Odborníci také doporučují zpříjemnit si intimní chvilku například s čokoládovým lubrikantem nebo dalšími erotickými pomůckami.
 

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz