Zajímavosti

Poloha "jmelí" vám navodí vánoční pohodu. Návod, jak na to!

Poloha "jmelí" vám navodí vánoční pohodu. Návod, jak na to!
Zdroj: Profimedia

Rádi byste s partnerem vyzkoušeli něco nového, ale nemáte žádné nápady? Můžete se inspirovat pozicí "jmelí", která vám pomůže zpříjemnit dny do blížících se Vánoc. Poloha není zas tak náročná a užijete si u ní spoustu zábavy.

Pokud patříte mezi páry, které místo klasiky, jako je misionářská poloha nebo na koníčka, raději zkouší něco nového, je pro vás poloha "jmelí" ideální, napsal deník The Sun.

Oba partneři si stoupnou čelem k sobě. Žena zvedne jednu nohu do vzduchu a muž si ji dá kolem pasu. Po celou dobu aktu partner nohu drží, aby žena nespadla.

Související obsah

Jakmile jsou oba ve svém postavení, mohou si začít užívat samotný akt. Odborníci také doporučují zpříjemnit si intimní chvilku například s čokoládovým lubrikantem nebo dalšími erotickými pomůckami.
 

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Rakouský lékař, který amputoval nesprávnou nohu, dostal pokutu

Rakouský chirurg, jenž pacientovi omylem amputoval druhou nohu, dostal u soudu pokutu 2700 euro (zhruba 70 tisíc Kč). Těžce nemocný 82letý pacient, kterému poté amputovali i „správnou“ končetinu, mezitím zemřel, nikoliv však v souvislosti s amputacemi. Lékaři za ublížení na zdraví z hrubé nedbalosti hrozily dva roky za mřížemi. Nyní pracuje na jiné klinice. Rozsudek není pravomocný.

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz