Kladno

Hrůzný nález u Kladna! Na stromě visela oběšená mumie

Hrůzný nález u Kladna! Na stromě visela oběšená mumie
Zdroj: Policie ČR

Částečně mumifikované tělo muže našli v půlce listopadu oběšené na stromě u Kladna. Muž byl mrtvý několik měsíců. Oblečen byl ve značkovém oblečení. Policistům se nedaří vypátrat, kdo je nebožtík a žádají o pomoc veřejnost.

Oběšence našli 19. listopadu ve svahu u železniční vlečky DLT v Kladně-Dubí. Visel na vzrostlém stromě. "Tělo zemřelého bylo značně mumifikováno. Datum úmrtí je pravděpodobně duben až květen 2018, ale i dříve. Neměl u sebe žádné doklady ani jiné věci, do současné doby se nepodařilo zjistit jeho totožnost," uvedla mluvčí kladenských policistů Michaela Nováková.

Muž měřil 180 centimetrů. Bylo mu zhruba 40 až 45 let. Měl úplný chrup, krátké hnědé vlasy s pleší nad čelem.

Policisté doufají, že by kromě popisu mohl nalezeného muže někdo identifikovat také podle oblečení. Na sobě měl totiž šaty v hodnotě několika tisíc korun. Podle policejní mluvčí to byla červená bunda značky TIMEOUT s rozepínám na bílý kovový zip velikosti L, na levé straně prsou měla výšivku hnědé barvy s bílým ornamentem a červeným nápisem Timeout DENIM, SNC., Division 1992. Číslice byly barvy černé.

Muž měl dále na sobě šedobéžové tričko značky La Martina s krátkým rukávem a s límečkem modré barvy, uprostřed byl bílý pruh. Tričko mělo dva knoflíky, na levé straně na prsou pak výšivku žluté barvy s nápisem Tradicion Del Polo Argentino do oblouku. Dále na něm byly dva hráči póla na koních v modré barvě. Tričko se podle policistů prodává za 5 tisíc.

Muž měl na sobě také béžové, nebo světle hnědé kalhoty s koženým opaskem velikosti W34. Na kalhotách byla vyšita písmena OHPTR. Na nohou měl muž látkové sportovní boty Adidas velikosti 8 se žlutými reflexními proužky a bílou podrážkou. Na patě byl nápis Litestrike Eva.

Související obsah

"Jakékoliv informace, které by vedly k odhalení totožnosti zemřelého, můžete sdělit na telefonní číslo 974 873 372, nebo kontaktujte policisty na bezplatné lince 158," dodala policejní mluvčí Michaela Nováková.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Kladno

Důležité Události

Krátká zpráva

Hvězdný herec z Harryho Pottera zkolaboval při golfu

Anglický herec Tom Felton (34), hvězdný představitel rivala hlavního hrdiny z filmů o Harry Potterovi Draca Malfoye, zkolaboval při golfovém utkání celebrit ve Spojených státech. Ze hřiště ho musela odvézt záchranka. O zdravotním stavu herce a vášnivého golfisty nejsou k dispozici bližší informace.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz