Zajímavosti

Divadlo nedohrálo! Herce Zdeňka Žáka odvezla záchranka

Divadlo nedohrálo! Herce Zdeňka Žáka odvezla záchranka
Zdroj: Profimedia

Pro herce Zdeňka Žáka musela přijet v průběhu divadelního představení v Českém Krumlově sanitka. Herci se udělalo nevolno a těsně před koncem se hra musela přerušit.

Herci Zdeňku Žákovi se opět po čase objevily zdravotní komplikace. Ze čtvrtečního představení v Městském divadle v Českém Krumlově, kde hostovalo se hrou Další roky ve stejnou dobu pražské Divadlo Bez zábradlí, jej odvezla jihočeská záchranná služba.

Herci se údajně během představení udělalo nevolno a začal krvácet z nosu, hra se tak musela patnáct minut před koncem přerušit. V divadelním představení v režii Jiřího Menzela Žák účinkuje s herečkou Veronikou Freimanovou.

Včerejší zdravotní obtíže však nejsou jedinou komplikací, která se Zdeňku Žákovi na jevišti přihodila. Herce před šesti lety odvážela sanitka v průběhu hry v Divadle Na Zábradlí, přepadly jej totiž bolesti po operaci kýly. Přímo na jevišti zkolaboval, přivolaní zdravotníci jeho stav stabilizovali a převezli do nemocnice.

Související obsah

Zdeňka Žáka můžete znát ze seriálů TV Nova Ordinace v Růžové zahradě, Specialisté, Ulice, Kriminálky Anděl nebo třeba z hudebního a tanečního seriálu První krok.


VIDEO: Zdeněk Žák v seriálu Specialisté 

ČTĚTE TAKÉ:

Krvácení z nosu: nepříjemný varovný příznak
Omdléváte? Možná máte nemocné srdce

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz