Zahraničí

Mladík usnul se sluchátky v uších. Našli ho mrtvého s krví v uchu!

Mladík usnul se sluchátky v uších. Našli ho mrtvého s krví v uchu!
Zdroj: Profimedia

Šestnáctiletý mladík usnul se sluchátky v uších, zatímco si dobíjel baterii v mobilu. To se mu stalo osudným - zabil ho totiž elektrický proud!

Poslouchat hudbu prostřednictvím sluchátek a dobíjet si zároveň mobil je každodenní rutinou mnoha lidí. Tragický osud mladíka z Malajsie některé z nich možná přesvědčí o tom, že to není nejlepší nápad.

Šestnáctiletý chlapec večer usnul se sluchátky v uších, zatímco se jeho mobil nabíjel. Ráno se ho jeho matka pokoušela probudit, to se jí však nepodařilo. S hrůzou zjistila, že mu z levého ucha vytéká krev.

Zavolala ihned lékaře, ten ale mladíkovi pomoci nedokázal. Zoufalé matce oznámil, že její syn je mrtvý - zabil ho elektrický proud. Ucho měl uvnitř zčernalé popáleninami, které způsobila elektřina. Tělo bylo předáno k pitvě a ta předpokládanou příčinu smrti potvrdila.

 

Související obsah

Bratr mrtvého chlapce řekl, že když se dotkl kabelu, dostal slabý elektrický šok. Rodina případ zveřejnila na sociálních sítích jako varování pro ostatní lidi, aby si uvědomili rizika používání mobilu při nabíjení.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz