Nehoda

Srážka s autobusem: Řidička (18) zemřela, kamarádka bojuje o život

Srážka s autobusem: Řidička (18) zemřela, kamarádka bojuje o život
Zdroj: facebook / Vlastina Bartelka

V sobotu odpoledne zastavila vážná dopravní nehoda provoz na ulici Plzeňská v obci Žatec. Srazil se tady autobus s osobním autem. Osmnáctiletá řidička osobáku srážku nepřežila.

Jeden mladý život vyhasl při nehodě autobusu a osobního auta. Osmnáctiletá řidička osobáku podlehla svým zraněním na místě. Její stejně stará spolujezdkyně byla převezena na traumacentrum ústecké nemocnice. Nehoda se stala v sobotu kolem 14. hodiny u Tesca v Žatci.

"Došlo k dopravní nehodě osobního auta a autobusu. Řidička osobního auta bohužel svým zraněním podlehla a její spolujezdkyně byla letecky transportována do nemocnice," informovala policejní mluvčí Šárka Poláčková.

"Mohu potvrdit, že na místo nehody vyjížděla sanitka i vrtulník," řekl mluvčí ústecké záchranky Prokop Voleník. Podle jeho slov musel být na chirurgii žatecké nemocnice převezen také jeden cestující z autobusu. Ostatní vyvázli bez zranění.

Související obsah

Jak se nehoda stala zatím není jasné. "Příčina nehody je předmětem šetření," doplnila mluvčí ústecké policie.

Ulice Plzeňská byla v místě nehody úplně uzavřena. Řidiči museli místo objíždět po objízdných trasách. Podle policie už je silnice bez problémů průjezdná.

pan, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz