Ostrava

Muž měl hrozit ženě stříkačkou! Pak ji prý povalil a vrhl se na ni

Krajský soud v Ostravě se začal zabývat případem znásilnění dívky na cyklostezce ve Vratimově, ke kterému mělo dojít letos v dubnu. Obžalovaný měl podle spisu oběti vyhrožovat s injekční stříkačkou v ruce.

Dívka jela ráno na kole po cyklostezce mezi Vratimovem a Paskovem a zřejmě vůbec netušila, že jí někdo dělá společnost. "Obžalovaný měl dojet poškozenou na kole a už v průběhu jízdy ji začít osahávat. Následně ji vytlačil mimo cyklostezku, kde využil své fyzické síly," popsal státní zástupce Vít Legerský.

Nejprve ji měl podle státního zástupce vyhrožovat, že ji podřeže, pokud mu nebude po vůli, pak měl vytáhnout injekční stříkačku a hrozit, že ji píchne.

Obžalovaný u soudu ale tvrdil, že ženu k ničemu nenutil. "Ona po něm chtěla fet a on jí ho nedal, proto to na něj svedla," myslí si příbuzná obžalovaného. "On to vnímá jako nějakou formu odplaty ze strany poškozené," doplnil Legerský. 

Související obsah

Hlavní líčení bude pokračovat výslechy svědků a soudních znalců. Jestli ho soud uzná vinným, hrozí obžalovanému až 12 let vězení.

mom/Lucie Cochlarová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz