Zahraničí

Dívka v kuřeti z KFC našla mozek! Jíst už tam nikdy nebude

Dívka v kuřeti z KFC našla mozek! Jíst už tam nikdy nebude
Zdroj: Getty Images

Nepříjemné překvapení zažila Sarah Palmerová ze Sydney, když si koupila večeři v jejím oblíbeném fastfoodu KFC. Poté, co doma jídlo otevřela, našla v kuřeti mozek. Okamžitě se na KFC obrátila se stížností. Fast food Sarah napsal, že se nejedná o mozek, ale nejspíš o ledvinu.

Sarah Palmerová (26) z australského města Sydney si ráda objednává jídlo v americkém řetězci KFC. Po poslední večeři, kterou si žena koupila domů, už ale nejspíš do fast foodu jen tak nezavítá.

V kuřeti, které si objednala, našla mozek. Palmerová o všem informovala KFC na sociální síti. "Ahoj KFC, jsem váš veliký fanoušek, tak mě neberte špatně. Miluji nugetky, ale po dnešku, kdy jsem doufala, že si dám dobré kuře z KFC Parramatta, jsem se zděsila, co jsem uviděla. Vypadalo to jako mozek," napsala Palmerová. Žena také uvedla, že tato zkušenost ovlivnila její vztah k americkému řetězci.

Zdroj: facebook

KFC okamžitě zareagovalo na její příspěvek. "Ahoj Sarah, děkuji za zprávu. Věřím, že je to spíše kousek ledviny, než mozku. Můžete mi prosím poslat soukromou zprávu, ve které uvedete, v kolik hodin jste si jídlo objednala, jaké jídlo jste si objednala a také mobil, abychom vás mohli kontaktovat,“ odpověl zákaznický servis KFC.

Související obsah

Příspěvek, který Palmerová zveřejnila na sociální síti v pátek, se stal velkým hitem internetu. Dosud má přes tisíc sdílení a více než 22 tisíc komentářů. Diskutující si myslí, že se sice jedná o mozek, ale ne mozek kuřete. Ta podle všech vypadá jinak.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz