O 10 let mladší

Hanka měla v puse pár zlámaných zubů. Takhle vypadá po proměně

Už dnes večer můžete sledovat další díl reality show O 10 let mladší. Tentokrát čeká obrat o 180 stupňů na dvě kamarádky, které ve zuboženém stavu skončily na ubytovně.

Magdalena i Hanka si prošly drsnou životní zkouškou, která se výrazně podepsala na jejich vzhledu. Magdalena měla za sebou těžké manželství plné alkoholu, nadávek a urážek. Hana se rozhodla opustit svoje zázemí se vším všudy.

Potkaly se na sociální ubytovně. Nejprve si myslely, že spolu nemohou v jednom pokoji být, ale postupem času se z nich staly kamarádky a dnes regulérní spolubydlící. Co se týče vzhledu, obě mají největší problém se zuby. Díky svému zuboženému stavu se bojí žádat o lepší práci a seznamovat se.

Hanka podstoupí kompletní výměnu zubů a její vzhled to zcela změní. "Je to strašný nezvyk mít plnou pusu zubů. Řeřicha ještě neřeknu, ale budu se snažit," říká šťastná Hanka. 

Související obsah

Jak po proměně vypadá? Podívejte se ve videu! Premiérový díl pořadu O 10 let mladší sledujte ve středu ve 21:30 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz