Domácí

Výsledky pitvy: Mrtvá žena z Teplic byla zavražděna, pachatel uniká

Žena, kterou našli ve středu ránou mrtvou v Nákladní ulici v Teplicích, zemřela násilnou smrtí. Pachatel je stále na útěku, policie prosí o pomoc veřejnost.

Ve středu ráno nalezl v Nákladní ulici v Teplicích kolemjdoucí tělo mladé ženy. Následně provedená soudní pitva potvrdila, že žena byla zavražděná. Podle informací TV Nova mohla být ubodaná.

"Krajští policisté v dané věci zahájili úkony trestního řízení pro spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy," sdělila mluvčí ústecké policie Alena Bartošová. Na místě byli celé dopoledne kriminalisté, místo obcházeli s detektorem kovu. Je pravděpodobné, že hledali vražednou zbraň.

Podle mluvčí je policii totožnost ženy známá. Blíže to však specifikovat nechce. "Obětí násilného trestného činu byla mladá žena," sdělila.

Podle svědků, se kterými měla TV Nova možnost mluvit, se mohlo jednat o mladou prostitutku. Výskytem lehkých žen je podle místních Nákladní ulice v Teplicích známá.

Související obsah

Policisté lidem děkují za reakce na zveřejněnou pátrací výzvu. Pachatele však stále ještě nedopadli. Upozorňují, že prosba o pomoc a svědectví je stále aktuální. "Kriminalisté budou rádi za každou informaci, která by jim mohla pomoci při objasnění tohoto závažného zločinu."

"Žádáme případné svědky, kteří se pohybovali v okolí ulice Nákladní v Teplicích a všimli si čehokoliv podezřelého, aby kontaktovali policisty prostřednictvím linky 158, případně na jakékoliv policejní služebně. Policisty zajímá doba od zhruba 19. hodiny 11. 12. 2018 do ranních hodin dne 12. 12. 2018, do cca 6:45. Také žádáme řidiče, kteří v uvedenou dobu projížděli ulicí Nákladní a mají vozidlo vybaveno funkčním kamerovým zařízením, aby policistům poskytli záznam," píše ústecká policie. Za případnou odezvu předem děkují.

mj, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz