Zahraničí

Další podezřelý z vraždy Kuciaka! Policie vyslechla podnikatele

Známý slovenský podnikatel Norbert Bödör by měl být dalším podezřelým z vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové. Slovenská Národní kriminální agentura ho chce v souvislosti s vraždou vyslechnout. Podnikatel přišel na policii sám s prohlášením, že bude spolupracovat.

Úřad speciální prokuratury měl vydat před několika dny příkaz k zatčení kvůli výslechu podnikatele Norberta Bödöra. Podnikatel je podezřelý v souvislosti s vraždou novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové, ke které došlo letos v únoru, infomovaly tvnoviny.sk.

Prokuratura i policie byla však překvapena, když se Bödör ukázal na policii s prohlášením, že je s orgány připravený spolupracovat. Policie netuší, jak se o příkazu podnikatel mohl dozvědět. S Bödörem se měla policie dohodnout na výslechu a k zadržení nedošlo.

Související obsah

Norbert Bödör je synem Miroslava Bödöra, který má podle portáu novinky.cz vazby na bývalého policejního prezidenta Tibora Gašpara. Bödörovi se také měli podílet na sledování Kuciaka a dalších slovenských novinářů.

Miroslav Bödör, o kterém Kuciak psal, měl za vlády Roberta Fica získat zakázky ve státní správě. Po více než půl roce od vraždy Kuciaka policie zadržela osm podezřelých a čtyři z nich propustila.

reg, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz