Teplice

Čtyři lupiči přepadli klenotnictví v centru Teplic. Jsou na útěku

Policisté zasahovali v pondělí dopoledne v centru Teplic u přepadeného klenotnictví. Krupskou ulici, kde k přepadení došlo, celou hermeticky uzavřeli. Pachatelé, podle informací TV Nova byli čtyři, ale z místa činu utekli ještě před příjezdem policistů.

Informaci o přepadení klenotnictví volalo redakci TN.cz několik čtenářů. Na místě zasahovali desítky policistů, kteří ulici neprodyšně uzavřeli. Na obou koncích se policisté se zbraněmi v rukou krčili za služebními vozy a mířili na přepadený obchod.

Panovaly obavy, že by pachatelé mohli být stále v klenotnictví a mohli by držet rukojmí. Podle policejní mluvčí Ludmily Světlákové pachatelé z místa činu před příjezdem policistů utekli.

Podívejte se na záznam z bezpečnostní kamery: 

"Přepadení klenotnictví v ulici Krupská jsme měli nahlášeno v 10:40. Pachatelé ještě před příjezdem policistů z místa činu utekli. Událost se obešla bez zranění," řekla TN.cz mluvčí policistů Světláková.

Související obsah

Kolik toho z obchodu lupiči odnesli, policisté zatím neví. Na místě po poledni vyslýchali svědky přepadení. Podle informací TV Nova měli být v obchodě kromě prodavače i zákazníci. Klenotnictví už bylo v minulosti několikrát přepadeno.

"Můj známý viděl nějaké týpky v kuklách a rukavicích v ulici 28. října, jak někoho nabírali. A prý, že jak viděli, že je vidí, tak se najednou sesunuli v autě dolů. On netušil, o co jde, bylo to před tím přepadením. Pak šel do centra a slyšel, že přepadli to zlatnictví," řekla TN.cz pracovnice jednoho z obchodů v Krupské ulici. Stejně jako ostatní, museli i oni obchod zavřít.
 

Byli jste svědky přepadení? Pošlete nám fotky a videa na mail zpravy@nova.cz nebo na náš facebook
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz