Požár

Plameny šlehaly do výše 20 metrů! V Praze Lahovicích hořela stodola

Při požáru stodoly v pražských Lahovicích zasahovali v úterý večer dobrovolní i profesionální hasiči. Kvůli požáru byl omezený průjezd Strakonické ulice v Praze 5. Oheň kromě budovy poškodil i okolo stojící auta.

Stodola měla rozměry asi 30 na 10 metrů. “Při příjezdu na místo šlehaly plameny do výše asi 20 metrů. Sálavé teplo a plamenné hoření poškodilo několik osobních vozidel, která byla zaparkovaná uvnitř i v těsné blízkosti stodoly,“ sdělil mluvčí hasičů Martin Kavka. Byl vyhlášený druhý stupeň poplachu.


Na místě zasahovalo celkem 40 hasičů z šesti profesionálních a čtyř dobrovolných jednotek. Trvalo jim asi půl hodiny, než dostali oheň pod kontrolu. Poté museli ještě rozebrat dřevěné části budovy a dohasit požáry aut, které stály v okolí. Přesná příčina požáru se vyšetřuje.

Související obsah


Kvůli požáru musela být uzavřená i Strakonická ulice v Praze 5 ve směru z centra města. Od osmi hodin večer byl průjezdný pouze levý pruh. Provoz policie obnovila až okolo čtvrt na deset. Policisté se na místo požáru vrátí ještě ve středu kvůli ohledání.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz