Vražda

Tragédie v paneláku. Muž zastřelil manželku, syna a nakonec sebe

Tragédie v paneláku. Muž zastřelil manželku, syna a nakonec sebe
Zdroj: Profimedia

Tragédie otřásla sídlištěm v západoněmeckém Heidelbergu. Důchodce (†71) v úterý večer zřejmě zavraždil svou manželku (†75) a svého syna (†43). Sám pak spáchal sebevraždu. S informací přišla německá policie.

Několik výstřelů zaznělo okolo desáté hodiny večer v jednom z věžáků v německém Heidelbergu. "Okolo 10. hodiny jsme na tísňové lince přijali od svědka informaci o střelbě," informoval o tragické události mluvčí německé policie Dieter Klumpp.

Na místo vyrazilo několik vozidel zásahové jednotky, záchranáři a vrtulník. Policisté vyrazili dveře a vtrhli do bytu v horním patře domu.

Kriminalisté potvrdili, že v bytě nalezli dvě zavražděné osoby. Pětasedmdesátiletou ženu a jejího třiačtyřicetiletého syna. Údajný pachatel měl spáchat sebevraždu. Všechny nalezené osoby měly střelná zranění.

Související obsah

Podle dosavadního vyšetřování svou ženu i syna zastřelil právě 71letý důchodce. Muž byl sportovní střelec a držitel zbrojního průkazu. Motiv činu je stále nejasný. Státní zástupce nařídil ve středu pitvu a probíhá další vyšetřování.

pan, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz