Zahraničí

V Polsku porodila teprve 11letá dívka! Nejspíš byla znásilněna

V Polsku porodila teprve 11letá dívka! Nejspíš byla znásilněna
Zdroj: Thinkstockphotos

Šokující případ řeší polská policie. Teprve jedenáctiletá dívka si stěžovala na bolesti břicha, a proto ji její matka odvezla do nemocnice. Lékaři však zjistili, že je dívka těhotná a poslali ji do porodnice. Podle neoficiálních informací policie mohla být znásilněna.

Porodnice v polském městě Starogard Gdański zažila neobvyklý porod. V úterý 18. prosince k nim byla převezena z nemocnice z města Skarszewy teprve jedenáctiletá dívka. Tu do nemocnice dovezla její matka s bolestmi břicha, informoval polský deník Fakt.pl.

Po vyšetření však místní lékaři zjistili, že je v pokročilém těhotenství, nařídili převoz a o všem informovali policii. Případem se zabývá polská prokuratura.

Související obsah

Dívka i matka by měly pocházet z Ukrajiny. Podle neoficiálních informací mohla být dívka znásilněna, když byla na Ukrajině. Tam ji matka měla před rokem svěřit do péče 63letého muže, zatímco trávila čas v Polsku.

Policisté také prověřují možnost, že matka o všem věděla, a proto přijela v září do Polska i se svou dcerou. Možností je, že matka zná i pachatele, ale skrývá ho ze strachu z pomsty.


Dívka se momentálně nachází v porodnici a vzhledem k jejímu věku nemohly být zveřejněny informace o zdraví jejím ani narozeného dítěte.

reg, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz