Krimi

Dáda Patrasová měla nehodu. Nadýchala, potvrdil její manžel

Dáda Patrasová měla nehodu. Nadýchala, potvrdil její manžel
Zdroj: AKTU.cz

Dáda Patrasová měla nehodu. Podle vyjádření jejího manžela Felixe Slováčka pro portál Extra.cz herečka po nehodě nadýchala. Tuto informaci však Dáda popřela.

Nehoda se stala ve středu odpoledne na křižovatce na pražských Vinohradech. Srážka dvou aut se obešla bez zranění, jeden z řidičů ale podle mluvčího policie Tomáše Hulana nadýchal opakovaně 2,5 promile. Mluvčí policie uvedl, že alkohol v dechu nadýchala žena ročník narození 1956, což odpovídá ročníku narození Dády Patrasové. Identitu opilého řidiče ale neodhalil.

PODÍVEJTE SE NA PRVNÍ DÁDY PATRASOVÉ VIDEO PO NEHODĚ ZDE.

Alkohol potvrdil Felix Slováček pro portál extra.cz. "O té nehodě vím. Dáda nadýchala," sdělil Slováček. Podrobnosti ale muzikant říci nechtěl. "Dáda byla v šoku. Kam jela, nevím. Kdybych nebyl mimo Prahu, tak jedu za ní," řekl portálu.

Dáda se však brání, že nic takového se nestalo. Herečka televizi Nova sdělila, že alkohol dneska nepila a nehodu nezpůsobila.

Související obsah

Podle některých informací měla Dáda na místě přijít o řidičský průkaz, i toto však Dáda vehementně popřela.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Cestující si odmítla nasadit roušku, letadlo nad Atlantikem se muselo vrátit do Miami

Let společnosti American Airlines směřující o Londýna se ve středu musel kvůli jedné cestující vrátit zpět do Miami. Kapitán Boeingu 777 tak rozhodl poté, co si žena podle federálního nařízení odmítla nasadit roušku. Po přistání ji z letadla odvedla policie a žena byla zařazena na americký interní seznam osob, kterým je odepřen vstup na palubu letadla, informovala agentura AP s odkazem na vyjádření aerolinek.

Krátká zpráva

Kamion převážející výbušniny se střetl s motorkou, výbuch zabil nejméně 17 lidí

Nejméně 17 lidí přišlo v Ghaně o život a dalších 59 bylo zraněno při explozi kamionu, který převážel výbušniny. Podle agentury AFP byl výbuch byl následkem dopravní nehody, při které došlo ke střetu s motocyklem. Masivní exploze vytvořila na místě srážky hluboký kráter a srovnala se zemí desítky budov v okolí.

Píše se na Deník.cz