Facebook

Muž nařkl policistu z korupce. Pomluvu na internetu si odpracuje

Muž nařkl policistu z korupce. Pomluvu na internetu si odpracuje
Zdroj: Profimedia

Přílišná sdílnost se nevyplatila muži z Vyškovska. Na sociální síti nařkl policistu, že si mu řekl o úplatek ve výši pěti set korun. Vyškovský soud však internetový příspěvek označil za pomluvu a muž si musí svá nerozvážná slova odpracovat.

"U cigára na policejním dvorku mi řekl, ať mu dám pětikilo a že fajn. Ale neřekl mi, za co mu mám ty peníze dávat," citoval deník Právo vyjádření odsouzeného z jeho facebookového profilu. Muž rovněž prohlásil, že má celý incident natočený.


Podle Práva se jedná o sedmkrát trestaného recidivistu. Policista si jej prý pozval na stanici kvůli přestupku týkajícího se drog. Tam se měl také údajný incident odehrát. Případem se však zabýval Odbor vnitřní kontroly a žádné pochybení policisty neodhalil. Několikrát trestaný muž se tak ocitl před Okresním soudem ve Vyškově.

Související obsah


Okresní soud vyměřil muži trest 300 hodin veřejně prospěšných prací. Ten se s rozsudkem však nesmířil a případ hnal před Krajský soud v Brně. Brněnští soudci však rozsudek potvrdili. "Uložený trest se jeví jako nepřiměřeně mírný, avšak s ohledem na absenci odvolání státního zástupce toto pochybení napravit nelze," doplnil podle Práva krajský soud.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz