Domácí

Desítky nedoručených zásilek České pošty se válely na zemi

Desítky nedoručených zásilek České pošty se válely na zemi
Zdroj: Městská policie Praha

V neděli po poledni objevil muž v pražských Modřanech desítky nedoručených poštovních zásilek pohozených na zemi. Adresované dopisy, balíky a faktury někdo vyhodil u bývalé modřanské skládky.

V neděli v jednu hodinu odpoledne objevil kolemjdoucí v prostorách bývalé skládky v pražských Modřanech opravdu neobvyklý odpad. Na zemi se válela hromada vyhozených nedoručených zásilek. Mezi nimi soukromé dopisy, úřední zásilky s doručenkami, faktury a poškozené balíky s adresami. "Na místě byl objeven větší počet dopisů s doručenkou, faktur a taktéž balíků, jejichž obal byl poškozen," uvedla pražská Městská policie.

Případ si převzala policie ČR. Velké množství zásilek tam s největší pravděpodobností vyhodil zaměstnanec České pošty, policie ale zatím tuto informaci nemůže potvrdit.

"Vzhledem k podezření ze spáchání trestného činu hlídka místo zajistila a přivolala Policii České republiky, která si případ převzala," doplnila Městská policie hlavního města Prahy. "Událost jsme převzali, případem se zabýváme," potvrdila mluvčí pražských policistů Andrea Zoulová.

Související obsah

"V současné chvíli se snažíme zjistit, jestli bylo pochybení na straně České pošty, případně jejího zaměstnance," sdělil Matyáš Vitík, mluvčí České pošty. Dále doplnil, že úřad v případě prokázání pochybení bude dělat všechno pro to, aby se podobná situace neopakovala. "Zásilky budou adresátům doručeny zpětně. Případné kompenzace se budou řešit individuálně," doplnil Vitík.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz