Dítě

Izabelku v porodnici upustili na zem. Teď přišla dobrá zpráva

Izabelku v porodnici upustili na zem. Teď přišla dobrá zpráva
Izabelka Zdroj: tvnoviny.sk

Novorozená holčička, která během Vánoc vypadla zdravotní sestřičce v porodnici z ruky, má dobré prognózy na uzdravení.

Holčička, která se narodila slovenské mamince, vypadla o Vánocích z ruky zdravotní sestře v porodnici v anglickém Burnley. Izabelce při pádu praskla lebka a rodina měla strach o její život.

Nyní ale přišla dobrá zpráva. Podle lékařů má dobré prognózy pro úplné uzdravení. Portálu TVNOVINY.sk to potvrdil dědeček děvčátka Milan Oračko.

Související obsah

Izabelku převezli po pádu do lépe vybavené nemocnice v Manchesteru. Tam zůstala až do konce roku na pozorování. "Lékaři nám oznámili, že prasklina by měla do tří týdnů až do měsíce sama srůst. Operace nebyla nutná,“ dodal dědeček.

Zdroj: tvnoviny.sk

Dívenku na Nový rok propustili z nemocnice do domácí léčby. Údajně by zranění nemělo pro holčičku přinést trvalé zdravotní problémy. "Samozřejmě, celá rodina je z toho šťastná. Každé dva týdny máme chodit na kontrolu," uzavřel Oračko.
 

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz