Dana Syslová

Herečka Syslová už má náhradu za Máňu! Bude také hvězdou Ulice?

Herečka Syslová už má náhradu za Máňu! Bude také hvězdou Ulice?
Zdroj: facebook

Herečka Dana Syslová si domů vzala štěně z útulku. Do zařízení v pražské Troji pejsky pravidelně navštěvovala a nemohla se dočkat, až si jednoho z nich odnese. Od středy si mohou pro "nevhodné dárky" přijít i ostatní.

Útulky po celé republice se v minulých dnech naplnily "nechtěnými dárky". Opuštění pejskové končily také v útulku v pražské Troji. Od středy si je mohou zájemci brát domů. Jedno štěně už si odnesla také herečka známá z Ulice Dana Syslová.

"Psí holčičku pojmenovala Míša. Paní Syslová chodila štěňátka pravidelně navštěvovat a nemohla se dočkat... až dnes," uvedli městští strážníci na facebooku. Představitelka Amálky Peškové si vybrala černou fenku.

Uživatelé začali v komentářích okamžitě spekulovat, zda si Míša také zahraje v oblíbeném nováckém seriálu. Předchozí fenka Dany Syslové Máňa totiž dlouhou dobu v Ulici vystupovala. Po šesti letech už ji ale hraní nebavilo a odešla do hereckého důchodu.

 

Související obsah

Letos v létě pak fanoušky Ulice zasáhla smutná zpráva. "Máňa už bohužel v dubnu odešla. Moc se mi po ní stýská," uvedla Syslová v rozhovoru pro Nova.cz. Zároveň už ale uvažovala o novém pejskovi. "Probírám útulky. Čekám ale, až budu mít po premiéře," přiznala.

Přání pořídit si novou parťačku se teď oblíbené herečce splnilo, radost jí bude dělat fenka Míša. "Bude mít velice hodnou a milující paničku," píše fanynka Jaroslava v komentáři u fotky městské policie. "U paní Syslové se bude mít báječně," je si jistá Dana.

Takhle se Máňa v Ulici loučila:

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz