Zahraničí

Turisté objevili chlupatou kouli. Neuvěříte, co se z ní vyklubalo!

Turisté objevili chlupatou kouli. Neuvěříte, co se z ní vyklubalo!
Zdroj: Twitter

Velké překvapení zažili dva turisté, kteří se v Mexiku vydali do jeskyně ve městě Álamos. Blízko ní zahlédli černou chlupatou kouli, o které si mysleli, že je to nějaké zvíře. Když se dostali blíž, pokusili se do koule dloubnout. Okamžitě z ní začaly vybíhat stovky pavouků.

Dva muži si šli během své dovolené prohlédnout jeskyni ve městě Álamos v mexickém státě Sonora. Poblíž jeskyně zahlédli černou chlupatou kouli, která připomínala zvíře, informovaly tvnoviny.sk.

"Včera jsem prozkoumal Álamos v Sonoře. To, co vypadalo jako zvíře spící v jeskyni, bylo ještě úžasnější," napsal muž u videa, které zveřejnil na svém twitteru. 

 
Muž se rozhodl zjistit, o co se jedná. Vzal do ruky dřevěnou větev, přiblížil se ke kouli a šťouchl do ní.

Najednou z ní začali vybíhat do všech stran pavouci. Po chvíli začali padat i ze skály. Naštěstí nebyli pro člověka nebezpeční.

ČTĚTE TAKÉ:

Seznam se s NEJSTRAŠIDELNĚJŠÍM HMYZEM na světě! Tohle zvířátko rozhodně nechcete potkat

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel Jaroslav Hanuš, režisér seriálu Život na zámku

Dlouhodobým zdravotním problémům ve čtvrtek ráno podlehl režisér Jaroslav Hanuš. Bylo mu 70 let. Jeho nejznámějším počinem je seriál Život na zámku v hlavní roli s Tomášem Töpferem, podepsán byl i pod seriály Šípková Růženka nebo Náměstíčko.

Krátká zpráva

Sebastian Kurz definitivně končí v politice

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz se podle listu Kronen Zeitung rozhodl definitivně skončit v politice. V čele rakouské vlády poprvé stanul v roce 2017 coby vůbec nejmladší premiér na světě, bylo mu 31 let. V říjnu letošního roku musel rezignovat kvůli aféře se zmanipulovanými předvolebními průzkumy. Kurz se ale už do křesla kancléře nebude chtít vrátit. Podle listu Kronen Zeitung rozhodlo i to, že se mu narodil syn. V čele rakouských lidovců Kurze nahradí ministr vnitra Karl Nehammer.

Píše se na Deník.cz