Ordinace v růžové zahradě 2

Ordinace je zpět! Dana Morávková popsala hororovou scénu

Už dnes večer se na obrazovky po Vánocích vrací oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Jaro se v Kamenici ponese ve znamení dramat. Jedno z největších si prožije rodina Suchých. Ve Snídani s Novou se o tom rozpovídala představitelka Zdeny Dana Morávková.

Zdena a David Suší si v následujících týdnech prožijí peklo na zemi. "Naplní se nejhorší můra všech rodičů, ztratí se nám pětiletá dcera. To, co si prožijeme my a postavy kolem nás, je černý sen všech rodičů," popsala ve Snídani s Novou herečka Dana Morávková.

Dívenka se ztratí z dětské koutku v nákupním centrum, kde bude s Bělou. Začne obrovské pátrání po zmizelém dítěti a zoufalé kroky rodičů okamžitě povedou k bývalému partnerovi Zdeny Martynčákovi. Bude ale Hanička skutečně u něj? A jak to celé dopadne?

I přes vážnost situace si herečka natáčení pochvalovala. "Zní to divně, ale čím horší a těžší linka, tím je herec šťastnější, protože má co hrát. My jsme si oba s Honzou Čenským (David Suchý) přáli, aby diváci byli o pár kroků napřed než my, seriálové postavy. Aby věděli, co je s Haničkou, kde je. Aby se nespekulovalo o tom, že Haničku třeba má nějaký pedofil," řekla Morávková.

Související obsah

Není to první těžká chvíle, kterou Dana Morávková coby Zdena Suchá v Ordinaci zažívá. Už v minulosti se stala obětí domácího násilí. "Hodně jsem o tom četla, protože takové případy se stávají také v Česku," vysvětlila, jak se na náročné role připravuje.

Premiérové díly Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově! Po odvysílání najdete poslední dva díly zdarma na Nova Plus. Všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Ordinace v růžové zahradě 2

Důležité Události

Krátká zpráva

Státní správa při šetření Bečvy pochybila, tvrdí sněmovní komise

Sněmovní vyšetřovací komise zjistila k otravě Bečvy pochybení v postupu orgánů státní správy, které se šetřením katastrofy zabývaly. Problém měla především s rychlostí odběru vzorků, ale také v jejich analýze. Ve své závěrečné zprávě navrhla několik zákonných úprav.

Píše se na Deník.cz