Zahraničí

U silnice pobíhal roční chlapeček! Zachránila ho řidička autobusu

Necelý rok byl chlapečkovi, který sám pobíhal u silnice. Případ mohl skončit tragicky, kdyby poblíž nebyla hrdinka řídící autobus. Uprostřed silnice okamžitě zastavila a běžela dítě zachránit.

Otřesný a zároveň dojemný příběh se odehrál v americkém městě Milwaukee. Řidička autobusu projížděla městem, když si všimla malého dítěte pobíhajícího u silnice. Chlapečkovi byl sotva rok a v chladném prosincovém počasí měl na sobě pouze body a pod ním plenku.

Řidička okamžitě uprostřed silnice zastavila autobus a vyběhla ven. Vzala plačícího chlapečka do náruče a odnesla ho do autobusu, kde zavolala pomoc. Všichni pasažéři museli čekat, dokud nedorazí záchranáři, hasiči a policisté.

Související obsah

Ani jim však nebyl osud batolete ukradený - jedna z cestujících si sundala kabát a chlapečka do něj zabalila, aby byl v teple. Ten pak spokojeně usnul v náruči řidičky.

Dítě si pak převzali záchranáři. "Dítě bylo trochu podchlazené a vyděšené, ale jinak je v pořádku," uvedli. Poté dítě předali jeho otci. Podle policie dítě venku nechala matka, která je nejspíš psychicky nemocná.


ČTĚTE TAKÉ:

Jaká jste matka? Dítě na obrázku ohrožuje 11 věcí - najdete je všechny?
Odkdy mohou děti chodit samy?

sei, TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz