Kamion

Jeden kamion na D6 rozpáral druhý, pak téměř spadl z mostu

Dopravní nehoda dvou kamionů blokuje dopravu na dálnici D-6 blízko Březové na Sokolovsku směrem na Cheb. Následky nehody se stále odstraňují.

Řidič jednoho z kamionů se dostal do potíží. Měl defekt. Kamion odstavil k pravé krajnici a připravoval se na výměnu kola. V tom okamžiku se k němu blížil druhý kamion, který se mu nedokázal bezpečně vyhnout.

Možná se jeho řidič plně nevěnoval řízení a není vyloučeno, že si mohl nad ránem zdřímnout. Na poslední chvíli sice strhl řízení, aby do soupravy zezadu nenarazil, ale ze strany porouchaný kamion stejně zachytil.

A z jedné strany ho celý - jak se říká - očesal. Úplně rozpáral nákladový prostor a stejně dopadla i souprava pravděpodobného viníka nehody. Ta zůstala stát jen těsně vedle zábradlí mostu a nechybělo málo, aby se převrhla dolů.

"Dopravní nehoda nám byla nahlášena v půl šesté ráno. A od této doby policisté odkláněli dopravu ve směru na Cheb přes Černý mlýn," uvedla před pátečním polednem policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Související obsah

Oba poškozené a nepojízdné tahače bude muset odtahová služba odvézt na záchytné parkoviště. Musel se přeložit kompletně náklad. Bateriové kontakty, palety. Podle informací policie ani jeden z řidičů neměl pozitivní test na alkohol.


V tuto chvíli je úsek dálnice D6 blízko Březové na Sokolovsku stále ještě neprůjezdný. Provoz by mohl být, jak odhaduje policie, obnoven někdy v odpoledních hodinách.

pez, František Nyklas, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz