Napadení

Dívka si změnila "profilovku" na facebooku, přítel jí vykopl zuby!

Dívka si změnila "profilovku" na facebooku, přítel jí vykopl zuby!
Zdroj: facebook

Nejspíš doživotní trauma má na krku devětadvacetiletá Lois Ashtonová z anglického Liverpoolu. Její partner jí kvůli tomu, že si na facebooku změnila profilový obrázek, brutálně napadl a vykopl jí tři zuby!

A důvod? Na nové "profilovce" byla Lois sama, Andrew McNair v záběru chyběl. A to ho rozzuřilo k nepříčetnosti - o síle útoku svědčí i přeražená čelist a také fakt, že jeden z vyražených zubů silou úderu prořízl dásně a skončil až v nosní dutině!

Poškození bylo tak rozsáhlé, že Lois musí od útoku nosit zubní protézy, běžně vyhrazené pro lidi dvojnásobně starší, než je ona sama. Brutální útok přitom nepřišel z čistého nebe.

"Nejdřív byl Andrew milý a hodný. Ale jak běžel čas, změnil se. Pamatuju se, jak mě poprvé zfackoval a také to, jak mě kopl do hlavy a udělal mi tak monokl přes oko," cituje mladou Angličanku britský Daily Mail.

Související obsah

Lois vzpomíná, že tehdy chtěla od Andrewa odejít, ale on ji vždycky uprosil, aby mu dala další šanci. Vše vyvrcholilo, když se Lois vypravila na dámskou jízdu. Po příchodu domů si pak změnila profilový obrázek na facebooku - na tom novém byla sama, bez Andrewa.

Když se ráno vzbudila, její "milý" stál v nohách postele, řval na ni a pak ji začal mlátit a kopat, což skončilo výše zmíněnými zraněními. Lois se nejprve bála cokoliv nahlásit a jen se odstěhovala do azylového domu.

Zdroj: facebook

Po opakovaných výhrůžkách se ale přece jen obrátila na policii. V listopadu 2017 stanul Andrew před soudem, který mu uložil tříleté vězení.

Jenže Lois Ashtonová nyní uvedla, že Andrewa pustili na svobodu po necelém roce. Mladá žena od útoku trpí záchvaty paniky, opustit domov jí dělá velké problémy a bojí se setkání s lidmi tváří v tvář.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz