Thomas Markle

Bratr Meghan Markle řídil auto opilý, noc strávil na záchytce!

Těhotná manželka prince Harryho Meghan Markle se opět dostala na první stránky bulváru. A tentokrát za to ani nemůže. Se zákonem má problémy její nevlastní bratr Thomas. Policie ho zadržela opilého za volantem. A není to jeho první zkušenost s policií.

Příbuzné si nevybereš. Tenhle známý citát se teď asi honí hlavou vévodkyni ze Sussexu, Meghan Markle. Vrásky na tváři jí v době, kdy by měla myslet hlavně na blížící se porod, přidělává její nevlastní bratr Thomas. Britská a americká bulvární média teď neřeší nic jiného než jeho nebezpečnou jízdu autem s alkoholem v krvi.

Muže, kterého mnozí označují za černou ovci rodiny, odvezli policisté kolem půl druhé ráno na záchytku. Podle policie byl viditelně v podnapilém stavu. "Můj syn má vážný problém a potřebuje pomoc. Doufám, že se mu jí dostane," lká Thomas Markle starší.

S alkoholem Thomas Markle mladší bojuje už několik let. Vloni ho třeba policie zadržela poté, co v opilosti údajně mířil pistolí na hlavu své snoubenky Darlene Blountové, před měsícem ho zase vyšetřovala kvůli tomu, že měl svou nastávající v alkoholovém rauši zmlátit.

Související obsah

"S Tomem jsou jen samé potíže. Minulý měsíc jí na oku udělal monokl. Když se napije, chová se jako psychopat. Darlene mu slouží jako boxovací pytel," zlobí se sestřenice jeho snoubenky Kristin Albea.

Kritickému oku bulvárních novinářů ale neunikla ani samotná Meghan Markle. Důvodem jsou horentní sumy, které investuje do své garderoby. Jen v minulém roce prý Meghan za parádu utratila v přepočtu přes 12 milionů korun. Není divu - v jejím šatníku totiž nechybí kousky od světoznámých módních návrhářů, jako je Givenchy, Jason Wu nebo Victoria Beckham.

Daleko za sebou tak vévodkyně ze Sussexu nechala i takové parádnice jako je Williamova manželka, vévodkyně Kate, nizozemská královna Máxima nebo španělská královna Letizia.

pez, Petra Matýsková, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz