Vědkyně

Vědkyni sežral krokodýl! Překonal 2metrovou zeď a stáhl ji do vody

Vědkyni sežral krokodýl! Překonal 2metrovou zeď a stáhl ji do vody
Zdroj: Profimedia

Obrovský krokodýl ve výzkumném zařízení v Indonésii spolkl vědkyni, která ho krmila. Podle svědků překonal dvoumetrovou betonovou zeď a stáhl ošetřovatelku do vody.

Tragédie se stala v pátek ráno v zahradě u výzkumné laboratoře na Severním Sulawesi. 44letá Deasy Tuwoová krmila pětimetrového krokodýla jménem Merry kousky masa. Plaz se zřejmě natáhl přes betonovou stěnu a Deasy odnesl do vody, píše portál Daily Mirror.

Další zaměstnanci na vše přišli o několik minut později, kdy ve vodě zpozorovali předmět zvláštního tvaru. Snažili se ještě Deasy zachránit, z jejího těla už ale zbývalo jen torso. Krokodýl s ostatky v tlamě ležel vedle nádrže.

Ani pozůstatků se ale krokodýl nechtěl vzdát. Pokaždé, když se k němu ošetřovatelé přiblížili, prudce trhnul tělem směrem k nim. Zaměstnancům se nakonec podařilo Merryho spoutat a odvézt na testy, které potvrdily, že Deasy sežral.

Související obsah

"Deasy laboratoř vedla. Byla tichá. Jsme pořád zmatení, jak se to všechno mohlo stát. Krokodýl normálně žere kuřata, tuňáka a další maso. Všechno musí být čerstvé, nemá rád rozmrazené maso nebo živočichy, kteří zemřeli před několika dny," uvedl kolega.

Merry byl podle něj agresivní, dříve zabil a roztrhal jiného krokodýla, se kterým se dělil o nádrž. Podle policie, která případ vyšetřuje, patřil japonskému podnikateli, který také financoval výzkum. Majitele policisté stále hledají.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz